DEJAN SPAHIĆ PUŠTEN KUĆI: Zalaganje predsednika Vučića urodilo plodom - Beograd obezbedio advokata i svu potrebnu podršku
02. 08. 2022. u 21:51
DEJAN Spahić (1965), vozača saniteta Kliničkog centra u Kosovskoj Mitrovici, kojeg su danas danas pretukli i uhapsili pripadnici specijalne kosovske policije Rosu, pušten je kući.
Povezane vesti
"PEĆKA PATRIJARŠIJA SVAKO JE ZLO NADŽIVELA" Petković: Albanski separatizam je u svojoj srži antisrpski i antipravoslavni
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da albanski separatizam u samoj svojoj srži ima antisrpsku i antipravoslavnu komponentu.
16. 03. 2026. u 09:04
PETKOVIĆ: Našli smo rešenje, Srbi sa KiM neće biti stranci u svojim domovima i institucijama
DIREKTOR Kancelarije za KiM Petar Petković izjavio je danas da smo došli do rešenja koje će omogućiti nesmetan i normalan rad i funkcionisanje srpskih obrazovnih i zdravstvenih institucija na KiM i istakao da smo izbegli najgori mogući i najcrnji scenario zatvaranja i gašenja tih srpskih institucija na KiM, što je bio glavni cilj Prištine i primene tzv. zakona o strancima.
14. 03. 2026. u 11:17
"JEDNOM SU SKOČILI NA DAČIĆA, A JA NA NJIH DVOJICU..." Vučić o pregovorima sa Prištinom - Mislite da je meni lepo da gledam Kurtija?
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić gostovao je na TV Una gde je govorio o važnim temama. Vučić je između ostalog govorio i o temi Kosova i istakao je da se 27 godina nakon bombardovanja mi i dalje borimo, te da njega i dalje ne mogu da slome da prizna nezavisnost lažne države.
01. 03. 2026. u 13:50
PETAR PETKOVIĆ O TRENUTNOJ SITUACIJI NA KOSOVU: "Nećemo dozvoliti Kurtiju prekrajanje izborne volje srpskog naroda"
PETAR Petković, direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju, prokomentarisao je na društvenoj mreži "Iks" trenutno stanje na Kosovu i Metohiji i još jednom podvukao da se neće dozvoliti prekrajanje izborne volje srpskog naroda.
31. 01. 2026. u 15:58
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
Najnovije iz rubrike
OGLASIO SE KREMLJ O RAZGOVORU VUČIĆA I PUTINA
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić i predsednik Ruske federacije Vladimir Putin razgovarali su danas, između ostalog, o situaciji na Balkanu i istakli fundamentalni značaj Rezolucije 1244 Saveta bezbednosti UN za rešavanje pitanja AP Kosova i Metohije, saopštila je pres služba Kremlja.
30. 03. 2026. u 13:39
"NEKA VAM SE DOBRO DOBRIM VRATI" Dačić se ponovo oglasio: Hvala političarima iz Republike Srpske i CG koji su se molili za moje zdravlje
MINISTAR unutrašnjih poslova Ivica Dačić ponovo se zahvalio ljudima koji su brinuli i molili se za njegovo zdravlje dok je u Kliničkom centru Srbije bolovao od obostrane upale pluća.
30. 03. 2026. u 13:17
LICEMERJE PROŠIRENOG REKTORSKOG KOLEGIJUMA U GLUVO DOBA NOĆI: Nisu izjavili saučešće dva dana, ali zato iznose masne laži
GDE je bila odgovornost proširenog rektorskog kolegijuma kada je devojka skočila u smrt, da svi zajedno podnesu ostavku
30. 03. 2026. u 13:07
"VRLO ZNAČAJNA I NEUPITNA POBEDA SNS-A" Pavkov: Rezultat našeg zajedništa je faktor razlike u odnosu na druge ponos i odgovornost
MINISTARKA zaštite životne sredine ž Sara Pavkov rekla je gostujući na K1 televiziji da je pobeda Srpske napredne stranke neupitna i da osećaveliki ponos, ali i odgovornost.
30. 03. 2026. u 12:49
VUČIĆ O MEŠANJU INOSTRANIH SLUŽBI U IZBORE U SRBIJI: Uskoro ću dobiti i veći izveštaj
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić o mešanju inostranih službi u izbore u Srbiji.
30. 03. 2026. u 12:43
Ljubica
02.08.2022. 22:04
Divna vest !
ZAvram
02.08.2022. 22:54
Вест за велику радост! Срећна слобода, јуначе! Никако се не мирим са чињеницом да доказани злочинци некажњено тероришу српски народ, док "демократски" свет то посматра сасвим равнодушно. Честитам Председнику на изванредно обављеном дипломатском потезу у случају блокаде админ. прелаза, и отмице возача, који је превозио лекове. Свете, срам те било!
Karolina
02.08.2022. 23:01
Vučić će svakom čoveku koji se nađe u nepravednoj situaciji od strane prištinskih vlasti pružiti neophodnu podršku i pomoć.
Srbin sa Kosova
03.08.2022. 07:38
Залагањем председника, стикерима преко српског грба сачувани су мир и стабилност, тако што он замоли НАТО официре, у суседној канцеларији, да реше тај мали проблем.