LAŽNI NAVODI ŠVAJCARSKOG RADIJA: Medij lažirao reči predsednika Vučića (VIDEO)
ŠVAJCARSKI državni radio SRF1 preneo je jednu izjavu predsednika Aleksandra Vučića sa jučerašnje konferencije na potpuno netačan način.
Foto: Tanjug
Naime, ovaj švajcarski medij preneo je poruku da "ako NATO ne zaštiti Srbe, Vučić kaže da će Srbi sami napasti Kosovo".
Istina je da je Vučić rekao da će "braniti Srbe od pogroma ako ih NATO ne bude zašitio".
- Novog pogroma i proterivanja Srba neće biti, to se neće dogoditi! Od predstavnika Srba s Kosmeta dobio sam punu podršku, rekli su da su za sve što se odluči u Beogradu, ali povučena je crvena linija o kojoj danas neću govoriti - kazao je Vučić.
Preporučujemo
RUSI OBJAVILI SPISAK NAJVEĆIH NEPRIJATELjA: Evo na kom je mestu Hrvatska
RUSKI ski list „Vzgljad“ sastavio je i u utorak objavio „Rejting neprijateljskih vlada“ kako bi pokazao razliku između država koje se svesno suprotstavljaju Rusiji i onih koje su na tu odluku „protiv njihove volje naterale spoljnopolitičke okolnosti“, prenosi Slobodna Dalmacija.
14. 11. 2025. u 16:54
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (74)