1. SEPTEMBAR ĆE BITI NORMALAN DAN: Vučić objasnio šta nas čeka na jesen
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas u Osečini o trenutnoj situaciji na KiM i o 1. septembru kao danu kad je moguće da počnu da se primenjuju mere koje zahteva Aljbin Kurti.

Foto: Novosti
Predsednik je rekao da će 1. septembar biti normalan dan, sem kuknjave za teškim rančevima i skupim udžbenicima, govoreći o tom datumu kao mogućem početku primene mera koje zahteva Aljbin Kurti.
- Ne mislim da bilo šta može da se dogodi. To je pitanje vremena. Ta preregistracija koju oni planiraju traje dva meseca. Za dokumenta može i 1. septembra ako oni ne prihvate da Srbi sa svojim srpskim dokumentima ne mogu da ulaze svojoj kući na Kosovo i Metohiju. Skeptik sam i ne vidim šansu, ali naše je da se borimo. Video sam i sinoć koliko je to teško i tvrdo, ali mi nemamo kud. Sutra ujutru ću se obratiti ljudima, i objasniti šta nas čeka na jesen - zaključio je predsednik, i pozvao prisutne da probaju pekmez.
Preporučujemo

"BEZ OSNIVANjA ZSO NEMA NIKAKVOG NAPRETKA" Vučić: Nastaviću da se borim za naš narod
26. 08. 2022. u 13:58

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (5)