ISKRENO PRIJATELJSTVO SRBIJE I MAĐARSKE: Ministar Selaković se sastao sa Sijartom (FOTO/VIDEO)
02. 09. 2022. u 12:30
MINISTAR spoljnih poslova Srbije Nikola Selaković sastao se danas u Beogradu sa ministrom spoljnih poslova i spoljne trgovine Mađarske Peterom Sijartom.
Povezane vesti

ZBOG UKRAJINSKIH NAPADA: Mađarska ubrzava gradnju naftovoda do Srbije
MAĐARSKI ministar spoljnih poslova Peter Sijarto najavio je ubrzavanje izgradnje naftovoda između Mađarske i Srbije, s obzirom na učestale ukrajinske napade.
01. 09. 2025. u 22:22

ĐEDOVIĆ HANDANOVIĆ SA SOROKINOM I SIJARTOM: Razgovor o realizaciji izgradnje naftovoda između Srbije i Mađarske
MINISTARKA rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa zamenikom ministra energetike Rusije Pavelom Sorokinom i ministrom spoljnih poslova i trgovine Mađarske Peterom Sijartom o realizaciji projekta izgradnje naftovoda između Srbije i Mađarske.
21. 07. 2025. u 16:08
Najnovije iz rubrike

"KURTI JE PERJANICA GENOCIDNE POLITIKE PROTIV SRPSKOG NARODA" Vučević: "Ne želimo sukobe, ali smo spremni da se branimo"
PREDSEDNIK Srpske napredne stranke i savetnik predsednika Republike za regionalna pitanja Miloš Vučević izjavio je danas da premijer privremenih prištinskih institucija u tehničkom mandatu Aljbin Kurti ponovo zvecka oružjem i pokušava da dovede do eskalacije sukoba i zapali region Zapadnog Balkana.
08. 09. 2025. u 18:11 >> 18:40

SASTANAK NA ANDRIĆEVOM VENCU: Vučić sutra sa japanskim ambasadorom Imamurom
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić sastaće se u utorak, 9. septembra sa ambasadorom Japana Akirom Imamurom, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
08. 09. 2025. u 17:45

"BRATSKI SUSRET" Vučić i Dodik razgovarali u Beogradu (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Beogradu sa predsednikom Miloradom Dodikom.
08. 09. 2025. u 17:24

"SVAKA ISTINA ZA NJIH JE TARGETIRANJE": Ana Brnabić raskrinkala Šolakovu N1
PREDSEDNICA Narodne skupštine Ana Brnabić oglasila se danas na društvenoj "Iks" i objasnila koliko Šolakova N1 televizija iznosi neistine.
08. 09. 2025. u 17:13 >> 17:19

"OSOVINA POLITIKE PRIŠTINSKOG REŽIMA" Petković: Vojni savez tzv. KBS i Oružanih snaga Albanije direktna pretnja Srbiji i Srbima
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković poručio je da je vojni savez tzv. Kosovskih bezbednosnih snaga i Oružanih snaga Albanije, čije formiranje najavljuje Aljbin Kurti, direktna je pretnja Srbiji i srpskom narodu.
08. 09. 2025. u 16:41
Komentari (0)