"ODLIČAN I SADRŽAJAN RAZGOVOR": Predsednik Vučić se sastao sa Erikom Svolvelom
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Njujorku sa Erikom Svolvelom, kongresmenom u Predstavničkom domu i članom Odbora za obaveštajne poslove i Odbora za pravosuđe Kongresa Sjedinjenih Američkih Država.

Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
Predsednik Vučić je dodao da je zahvalio kongresmenu na spremnosti da u narednom periodu još snažnije podrži uspostavljanje strateškog dijaloga između Srbije i SAD, pogotovo u kontekstu njegovih kongresnih aktivnosti.
- Posebno sam pozdravio njegovu inicijativu da se Samit država članica Otvorenog Balkana organizuje u SAD u cilju povećanja trgovinskih integracija i produbljivanja poslovnih veza - naveo je Vučić.
BONUS VIDEO: APLAUZ ZA VUČIĆA
Preporučujemo

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (61)