MINISTAR VULIN ODGOVORIO EVROPOSLANIKU: Picula da objasni koliko je para dobio od Mila da pljuje Srbiju

08. 10. 2022. u 21:56

MINISTAR unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin odgovorio je na sramne stavove Tonina Picule, člana Evropskog parlamenta, rekavši da Picula treba da objasni koliko je para dobio od predsednik Crne Gore Mila Đukanovića da pljuje Srbiju.

МИНИСТАР ВУЛИН ОДГОВОРИО ЕВРОПОСЛАНИКУ: Пицула да објасни колико је пара добио од Мила да пљује Србију

Foto Tanjug

- Sve nam je Picula objasnio, ali nije najvažnije, koliko para je dobio od Mila Đukanovića i njegovih Škaljara i Kavčana da propagira Crvenu Hrvatsku, a pljuje Srbiju. Neka nam to Picula objasni, a visoka politika i onako nije za njega i neka se ne opterećuje odlukama državnika kakav je srpski predsednik Aleksandar Vučić, previsoko je to za Piculu - izjavio je ministar unutrašnjih poslova Srbije Aleksandar Vulin.


Podsetimo, ministar je reagovao na navode evropskog poslanika Tonina Picule da ukoliko predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavi sa svojom samostalnom politikom ne isključuje prekid pregovora Srbije o pridruživanju Evropskoj uniji.

BONUS VIDEO: DESILO SE PRE 36 GODINA: Hrabar potez Milutina zbog kog je dobio nagradu Večernjih novosti

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
MOGLO BI UMRETI 4.500 LJUDI Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi

JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.

01. 07. 2025. u 11:45

Komentari (2)

UDARNA VEST U SAD: Poginula Trampova saradnica (29) - survala se u provaliju od 107 metara (VIDEO)