VUČIĆ SE SASTAO SA BOCAN-HARČENKOM: Glavne teme razgovora Kosovo i Metohija, geopolitička situacija i bilateralna saradnja
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom.

Foto: Tanjug/Zoran Žestić
Tokom sastanka, dvojica sagovornika su razgovarali o temama iz domena bilateralne saradnje, a takođe su razmenili mišljenja o geopolitičkoj situaciji, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Srbije.
Predsednik Vučić i ambasador Bocan-Harčenko su razgovarali i o situaciji na Kosovu i Metohiji, kao i o regionalnim pitanjima.
I ovom prilikom, predsednik Vučić je ponovio da Srbija ostaje posvećena politici mira i saradnje, kao jedinom načinu za rešavanje otvorenih pitanja.
Predsednik Vučić je zahvalio na podršci koju Rusija pruža teritorijalnom integritetu i suverenitetu Srbije.
Takođe, predsednik Vučić je izrazio nadu da će u najkraćem periodu doći do uspostavljanja trajnog mira na tlu Evrope.
BONUS VIDEO: KARAĐORĐEVO ZVONO ODJEKUJE 210 GODINA - Vožd ga je darovao da bi objavilo slobodu narodu
Preporučujemo

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (72)