BASTA: Izražavam bezuslovnu podršku predsedniku Vučiću u borbi za prava naših građana i Srbima iz Velike Hoče u borbi za opstanak na KiM
MINISTAR privrede Rade Basta izrazio je bezuslovnu podršku predsedniku Vučiću u borbi za prava naših građana i Srbima iz Velike Hoče u borbi za opstanak na KiM.

Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
- Izražavam bezuslovnu podršku predsedniku Vučiću u borbi za prava naših građana i Srbima iz Velike Hoče u borbi za opstanak na Kosovu i Metohiji. Ova podrška naročito je važna danas od strane svih pojedinaca i instucija, kako iz Srbije, tako i iz drugih zemalja...- napisao je on na svom Tviter nalogu.
Preporučujemo

IZMEŠTENA BARIKADA KOD LEPOSAVIĆA: Nova barikada kod Sočanice, prisutan i Euleks
10. 12. 2022. u 20:36

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)