MOLIM VAS SAMO DA GA ČUJEMO: Ćerka Dejana Pantića se obratila međunarodnoj zajednici sa apelom za pomoć (VIDEO)
Ivana Pantić (30), mlađa ćerka uhapšenog Dejana Pantića, koja je po zanimanju lekar, obratila se danas javnosti i moli, posebno međunarodnu zajednicu, da im se omogući da vide oca nakratko ili ga bar čuju da znaju kako je jer pet dana nemaju nikakav kontakt.
Foto: Printskrin
- Ja sam Ivana, ćerka Dejana Pantića koga drže nevinog u pritvoru. Pitam da li moj otac ima neka prava u tom pritvoru, da li on ima prava na lekarski pregled, da li ima prava da komunicira sa svojim advokatom i da li ima pravo na jedan telefonski poziv? Pitam sve i pozivam se na međunarodnu zajednicu. Kakva su njegova prava? Peti dan mi ne znamo ništa, ne znamo ni kako je, ni da li je dobio lekove. Ja molim sve da ako možete da mu omogućite bar jedan poziv ili posetu, da bar od njega čujemo kako je i u kojim je uslovima tamo - rekla je Pantićeva ćerka.
Preporučujemo
PREMIJERKA BRNABIĆ: Molim EU da pomogne da Dejan Pantić bude pušten
13. 12. 2022. u 13:29
TENZIJE NE POPUŠTAJU NA KIM: Danas sastanak ministara EU i o Kosmetu
13. 12. 2022. u 07:51
"NADAMO SE DA ĆE OSTATI U SKLADIŠTU" Hrvatski ministar u panici zbog najnovijih raketa: Vučićeva Srbija i snaga naše vojske jedina tema!
SRBIJA predsednika Aleksandra Vučića i snaga naše vojske, koja je Vučićevim zalaganjem podignuta iz pepela, jedina je tema u Hrvatskoj!
10. 03. 2026. u 18:10
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)