SIMIĆ: Muja izgubio svaki kompas, preti jer to je jedino što zna
23. 12. 2022. u 16:55
JEDAN od čelnih ljudi Srpske liste Slavko Simić, koji se između mnogih drugih našao na listi za hapšenje i progon Srba, koju je objavio poslanik Samoopredeljenja Armend Muja, poručio je da se u ovom slučaju radi o slepoj mržnji prema Srbima.
Slavko Simiću, jednostavno radi se o slepoj mržnji prema zlu, bez razlika nacionalnosti. Ako igrom slucaja si srbin, zao mi je postenog srbskom narodu kad vidim kakve zlikovce ima.
Povezane vesti

SRPSKA LISTA: Predali smo peticiju predstavnicima međunarodne zajednice
SPRSKA lista je danas saopštila da je u prethodnih nekoliko dana u ime srpskog naroda predala peticiju građana protiv izgradnje Kurtijevih mostova na reci Ibar predstavnicima međunarodne zajednice - Sjedinjenih Američkih Država, Evropske unije, Nemačke, Francuske i Italije.
14. 07. 2025. u 19:25

NOVA BOLESNA PROVOKACIJA PRIŠTINE: U Severnoj Mitrovici srpskoj deci delili zastave tzv. Kosova!
JOŠ jedna u nizu provokacija režima Aljbina Kurtija izvedena je danas u centru Severne Mitrovice - na šetalištu u ovom gradu pokušano je organizovano delenje tzv. kosovskih zastava srpskoj deci, uz njihovo fotografisanje bez znanja i saglasnosti roditelja. Kako su saopštili iz Srpske liste, to predstavlja grubo kršenje prava maloletnika i međunarodnih konvencija o zaštiti dece.
01. 06. 2025. u 13:03

OPTUŽNICA BEZ DOKAZA I SVEDOKA: Pred Osnovnim sudom u Prištini iznete završne reči u predmetu protiv četvorice Srba sa severa KiM
PRED Posebnim odeljenjem Osnovnog suda u Prištini danas su prilikom iznošenja završnih reči u slučaju protiv Miluna Milenkovića, Dejana Pantića, Aleksandra Vlajića i Miomira Vakića advokati odbrane ukazali da je optužnica bez ijednog dokaza.
25. 07. 2025. u 16:20

"POZIVAM OSMANI DA GA ODMAH OSLOBODI" Republikanska kongresmenka Klaudija Teni: Zabrinuta sam zbog hapšenja Popovića
REPUBLIKANSKA kongresmenka iz države Njujork i predsedavajuća Srpskog kokusa u Predstavničkom domu SAD Klaudija Teni pozvala je predsednicu Kosova Vjosu Osmani da odmah oslobodi pomoćnika direktora Kancelarije za KiM Igora Popovića iz pritvora.
25. 07. 2025. u 13:00

KROV NAD GLAVAMA KAO PLEN PRIŠTINE: Kurtijev režim prešao na novi vid terora - preti masovnim oduzimanjem stanova od Srba
OPASNIM metodama policijskog i sudskog progona Srba na Kosovu i Metohiji, režim Aljbina Kurtija pridodao je još jedan - da se našim sunarodnicima pravnim zavrzlamama i nakaradnim tumačenjima zakona otme imovina, a oni ostave bez krova nad glavom.
25. 07. 2025. u 10:35
Najnovije iz rubrike

SVE ZA PARE: Šolak blokadama uništava srpsku ekonomiju i turizam, a Hrvatsku promoviše
TAJKUN Dragan Šolak, mastermajd obojene revolucije u Srbiji, vlasnik medijskih trovačnica koje huškaju zgubidane da terorišu poštenu Srbiju, za pare promoviše Hrvatsku, dok istovremeno blokadama uništava srpsku ekonomiju i turizam.
27. 07. 2025. u 00:09

BLOKADERSKA TUGA PREGOLEMA: Nataša Kandić jadikuje da se do neba čuje (FOTO)
NATAŠA Kandić, mentor svih antisrpskih ideologa, zakukala je da se blokade ruše kao kula od karata.
26. 07. 2025. u 22:28

PETKOVIĆ: Napad na Đurića direktna posledica višemesečne kampanje mržnje blokadera i njihovih trovačkih medija
PUNU podršku Marku Đuriću dao je i direktor kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković.
26. 07. 2025. u 22:03

U RUMI ĆE DA SVIRAJU KRAJ? Vučić: Možda se umore od obilasa fabreka koje sam tamp napravio
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić, reagovao je na najavu skupa blokadera zgubidana u Rumi.
26. 07. 2025. u 21:23

SRPSKA LISTA OSUDILA NAPADE NA MARKA ĐURIĆA: Svedoci smo da isti ti koji veličaju Kurtija nastavljaju progon Marka i njegove porodice
PREDSTAVNICI Srpske liste oglasili su se povom napada na ministra spoljnih poslova Marka Đurića.
26. 07. 2025. u 20:56
Komentari (1)