"NOVOSTI” OTKRIVAJU: Albanac koji je pucao na srpsku decu je sin teroriste OVK
IZVRŠILAC današnjeg oružanog napada na srpskog dečaka i omladinca u Gotovuši kod Štrpca je Azem Kurtaj.
Foto: Indeksonline
Reč je o pripadniku tzv. Kosovskih bezbednosnih snaga. Inače, radi se o sinu poginulog teroriste OVK Danuša Kurtaja.
Podsetimo, Stefan (11) i Miloš Stojanović (21) ranjeni su danas u Gotovuši kod Štrpca.
Na njih je ovaj Albanac otvorio vatru iz kola u pokretu, kada su nosili badnjak. Njima je prvo pružena lekarska pomoć u obližnjem Domu zdravlja, a onda su upućeni na odeljenje hirurgije u Gračanici.
BONUS VIDEO - MALI STEFAN NA KOG SU PUCALI ALBANCI: Ranjenog dečaka prevoze u Gračanicu
Preporučujemo
OGLASIO SE VUČIĆ: Da si živ i zdrav Stefane. I u Hilandaru noćas se svi za tebe molimo
06. 01. 2023. u 22:23
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31