"KURTI LAŽE KAO PAS": Tri brutalne neistine koje premijer lažne države "prodaje" Zapadu
14. 01. 2023. u 20:50
DIREKTOR Kancelarije za KiM Petar Petković oglasio se danas povodom laži koje je premijer tzv. Kosova Aljbin Kurti izrekao o tobožnjem ruskom mešanju na KiM.
Povezane vesti
"Nećemo odustati od onoga što nam pripada" Petković: Srce Briselskog sporazuma - ZSO i posle 13 godina nije formirana
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su na današnji dan 2013. godine delegacije Beograda i Prištine, uz posredovanje Evropske unije, potpisale Prvi sporazum o principima koji regulišu normalizaciju odnosa, ali da ni danas, 13 godina kasnije srce tog sporazuma, Zajednica srpskih opština i dalje nije formirana uprkos čvrstim garancijama Evropske unije.
19. 04. 2026. u 09:45
Petković ističe: Kurti je faktor destabilizacije na KiM
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da Aljbin Kurti radi sve suprotno stabilizaciji prilika na Kosovu i Metohiji, uslovljava dijalog, ruši dogovore iz Brisela, Srbima uskraćuje prava, zabranjuje srpsku robu, maltretira srpski narod.
20. 04. 2026. u 14:07
"Trinaest godina laži" Vučić o godišnjici Briselskog sporazuma: Ne žele da osnuju ZSO (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je, povodom 13. godišnjice Briselskog sporazuma, da 19. april 2013. godine nije bio lak, već dan pun kompromisa u gotovo nemogućim uslovima, ali da je taj dokument bio najmanje loše što se u tom trenutku moglo dobiti.
18. 04. 2026. u 10:50
Najnovije iz rubrike
MINISTAR ĐURIĆ SAOPŠTIO VAŽNE VESTI: Srbija i SAD otpočinju strateški dijalog, prva sesija ovog datuma
MINISTAR spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je da je u Vašingtonu jutros doneta odluka o otpočinjanju strateškog dijaloga između Srbije i Sjedinjenih Američkih Država i naveo da je prva sesija dijaloga zakazana za petak, 17. jul.
14. 07. 2026. u 09:32
MACUT OBIŠAO MOBILNU AMBULANTU U VELIKOM SELU U BEOGRADU: Premijer sa ministrom Lončarom pregledao pacijente (VIDEO)
PREMIJER Srbije Đuro Macut i ministar zdravlja Zlatibor Lončar obišli su mobilnu ambulantu u Velikom selu u Beogradu, gde su razgovarali sa meštanima i pregledali pacijente.
14. 07. 2026. u 09:03
VELIKA ČAST ZA SRBIJU: Vučić prvi srpski predsednik koji prisustvuje vojnoj paradi povodom obeležavanja Dana pada Bastilje
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić boravi u Parizu, gde će prisustvovati vojnoj paradi povodom obeležavanja Nacionalnog praznika Republike Francuske – Dana pada Bastilje.
14. 07. 2026. u 07:01
MAKRONOV POZIV ZNAK UVAŽAVANJA SRBIJE: Predsednik Vučić u Parizu, na svečanom obeležavanju francuskog nacionalnog praznika - Dana pada Bastilje
PRISUSTVO Srbije na obeležavanju Dana pada Bastilje u Parizu, kao jedine zemlje koja nije ni članica NATO ni EU, veliko je priznanje za našu državu, ali i dokaz da je politika neutralnosti moguća i da se naša zemlja uvažava ne samo kao važan partner, već i svojevrsni most između Istoka i Zapada.
14. 07. 2026. u 07:00
"TEMA VEČERAS SU BILE NAŠE RAKETE KUPLJENE IZ KINE" Vučić jasan: Potencijajlni agresor bi pretrpeo udarce stotinu puta veće nego 1999. godine
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Pariza gde je istakao da je glavna tema bila srpske rakete koje su kupljene iz Kine
13. 07. 2026. u 23:23
Komentari (3)