NA BRANIKU OTADŽBINE TRPE ALBANSKE TERORISTE: Srbi sa KiM koji su žrtve Kurtijevih ekstremista prisustvuju sednici Skupštine (FOTO)

Новости онлајн

02. 02. 2023. u 13:19

PREDSEDNIK Narodne skupštine Vladimir Orlić na početku današnje sednice pročitao je ko sve pored poslanika i predsednika Vučića prisustvuje sednici - Petar Petković, direktor Kancelarije za KiM, Milan Ravić i saradnici.

НА БРАНИКУ ОТАЏБИНЕ ТРПЕ АЛБАНСКЕ ТЕРОРИСТЕ: Срби са КиМ који су жртве Куртијевих екстремиста присуствују седници Скупштине (ФОТО)

Foto: Novosti

Sa Kosova i Metohije sednici prisustvuju predstavnici Predsedništva Srpske liste, predstavnici privremenih organa samouprave, kao i heroji sa Kosova i Metohije koji su u proteklom periodu bili na meti prištinskih ekstremista - Miloš Stojanović, Nikola Nedeljković, Srđan Petrović, Predrag Pantić, Srećko Sofronijević, kao i predstavnici udruženja kidnapovanih, nestalih i ubijenih sa prostora KiM.

Predrag Pantić, sin Dejana Pantića, Miloš Stojanović iz Gotovuše koji je, podsetimo, ranjen na Badnji dan, Srđan Petrović, vinar iz Velike Hoče, kome su Albanci na silu oteli više stotina litara vina, a sa njima je i Nikola Nedeljković koji je pravo sa fakulteta došao da prati sednicu.

BONUS VIDEO: OPEC SE TRESE PRED ZELENOVIĆEM Brnabić - Njega slušaju kako bi odredili cenu nafte

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio

PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.

09. 01. 2026. u 10:22

VODITELJKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice

BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.

09. 01. 2026. u 08:42

Komentari (85)

TVRDIO DA JE ĆURUVIJIN SIN: Minin Kasper PREVARANT- tako je verio i bivšu zadrugarku...