KURTIJEVI HULIGANI UDARILI NA ĐOKOVIĆA: Petković - Kad nemaju svoje, uništavaju tuđe
HULIGANI Aljbina Kurtija uništili su prethodne noći mural sa likom Novaka Đokovića u Orahovcu.
Foto: EPA
Preko lika srpskog tenisera bačena je bela farba.
- Kurtijevi huligani noćas su uništili mural našem Novaku Đokoviću u Orahovcu. Kolika god da je mržnja ekstremista, nikada neće moći da ponište uspehe srpskog šampiona i najboljeg tenisera sveta i njegovu ljubav prema Kosovu i Metohiji! Kad nemaju svoje, uništavaju tuđe! - napisao je Petković na Tviteru.
BONUS VIDEO: Novak Đoković u poseti velikoj srpskoj svetinji
Preporučujemo
OBRATITE PAŽNjU: Ove stvari nemojte prati u veš-mašini - šteta može biti velika
06. 02. 2023. u 07:56
POKROVSK PRED PADOM, RUSKI VOJNICI U CENTRU GRADA: "Situacija je više nego kritična, ubijaju nam ljude"
NAJMANjE 250 ruskih vojnika nalazi se u Pokrovsku, gde učestvuju u uličnim borbama i ubijaju ukrajinske vojnike, posebno operatere dronova, prenosi Ukrajinska pravda pozivajući se na oficire iz dve brigade koje deluju u tom području.
25. 10. 2025. u 19:17
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
ZEMLjOTRES USRED DNEVNIKA: Voditeljka se obratila u strahu: "Nadam se da će biti sve u redu" (VIDEO)
DOK je čitala vesti u noćnom Dnevniku, prekinuo ju je zemljotres...
24. 10. 2025. u 19:43
Komentari (2)