NAJBOLJA PRIJATELJICA MINISTARKE TANASKOVIĆ JE MARIJA ŠERIFOVIĆ: "Od nje tražim uvek istu pesmu - tu najviše volim"
MEĐU najboljim prijateljima ministarke poljoprivrede Jelene Tanasković je i pevačica Marija Šerifović.
Foto Instagram
Redovne su gošće jedna kod druge, posebno kada se obeležavaju bitni datumi. Zato smo ministarku Tanasković pitali koju pesmu svoje drugarice najviše voli.
- "Pametna i luda". Nju najviše volim i kad god sam u prilici tražim da mi je Marija otpeva - otkrila je ministarka za "Novosti".
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIČKE SNAGE NAPUŠTAJU IRAK Zaidi: Od ovog datuma kreće povlačenje vojske
IRAČKI premijer Ali el Zaidi izjavio je danas da će američke vojne snage napustiti Irak do 30. septembra, ocenivši da njegova poseta Vašingtonu predstavlja početak nove faze u odnosima dve zemlje, zasnovane na ekonomskoj saradnji, a ne na vojnim vezama.
14. 07. 2026. u 19:45
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (0)