MOMIROVIĆ: Nakon godina poniženja, Srbija odbija da bude pobeđena - Voleli ga ili ne, Vučić je promenio ovu zemlju
MINISTAR spoljne i unutrašnje trgovine Tomislav Momirović oglasio se povodom današnjeg sastanka predsednika Vučića u Briselu.
Foto: Ministarstvo
Srbija je danas jednostavno nepobediva!
Nakon više od 20 godina poraza i poniženja, danas Srbija odbija da bude pobeđena, ide napred i pobeđuje. Štiteći interese i dostojanstvo našeg naroda i države, Srbija ide napred otvarajući nove perspektive, pružajući ruku, ujedinjujući i mireći narode na Balkanu.
Voleli ga ili ne, @buducnostsrbijeav je promenio ovu zemlju!
Preporučujemo
NEMA DOGOVORA - PRVO IMPLEMENTACIJA: I Priština priznaje - nema likovanja (FOTO)
27. 02. 2023. u 21:20
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
KAKO DANAS IZGLEDA ALjOŠA VUČKOVIĆ Glumica objavila snimak iz pozorišta: "Veliki i dobri naš!"
GLUMICA Dragana Mićalović dirnula je pratioce objavom na društvenim mrežama, gde je podelila emotivan snimak legendarnog glumca Aljoše Vučkovića iz pozorišta. Na videu se vidi kako glumac peva na sceni.
28. 12. 2025. u 08:48
Komentari (17)