PORUKA NEVENE ĐURIĆ MARINIKI TEPIĆ: "Insajderska informacija, samo za tebe, od tvojih obožavalaca"
POTPREDSEDNIK Glavnog odbora Srpske napredne stranke Nevena Đurić odgovorila je Mariniki Tepić, potpredsednici SSP, koja je još jednom bezuspešno pokušala da diskredituje SNS i njeno rukovodstvo.
Foto: SNS
Mariniki, koja je očigledno htela da ispadne pametna, Nevena Đurić obratila se na Tviteru.
- Insajderska informacija, samo za Mariniku, od njenih obožavalaca - napisala je Đurićeva na ovoj društvenoj mreži, prenoseći poruku koju su potpredsednici SSP poslali obožavaoci iz Morovića.
Naime, Marinika je na Tviteru objavila i navodnu SMS poruku sa pozivom zaposlenima u gradskim i opštinskim upravama i preduzećima da organizovano dođu na skup podrške Aleksandru Vučiću u Sremskoj Mitrovici i Somboru.
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
TAJNI DOGOVORI IZ 80ih: Kako su SAD naoružavale Teheran, Regana umalo koštalo fotelje, umešan državni vrh - afera Iran-Kontra (FOTO)
OLIVER Nort je američki politički komentator i penzionisani pukovnik Korpusa američkih marinaca koji svakom svojom pojavom podseti na kontroverze koje se vežu za njegovo ime.
09. 04. 2026. u 12:33
Komentari (2)