PRETPOSTAVKE ZA POBEDE PO PITANJU KIM I DRUGIH SRPSKIH PRIORITETA: Đurić o ishodu jučerašnjeg sastanka u Ohridu (FOTO)
AMBASADOR Srbije u Vašingtonu Marko Đurić oglasio se povodom ishoda jučerašnjeg sastanka u Ohridu.

Foto Privatna arhiva
- Ishod sastanka u Ohridu osigurava vitalne interese Srbije u teškom istorijskom trenutku. Ali, i više od toga. Uz nastavak marljivog rada na razvoju i jačanju Srbije, on stvara pretpostavke za buduće uspehe i pobede, kako po pitanju Kosova i Metohije, tako i po pitanju drugih srpskih nacionalnih prioriteta. Izražavam zahvalnost predsedniku Republike Srbije i članovima pregovaračkog tima na viteškom i nesebičnom držanju - napisao je Đurić.

Foto: Printskrin
Preporučujemo

TAJNA UVODNE PESME "JUŽNOG VETRA" Šta znači "Džanum" i ko je pevačica koja izvodi numeru
18. 03. 2023. u 21:10

"MEĐUNARODNE GRANICE SE NE SMEJU MENjATI SILOM" Licemerna izjava evropskih lidera - gospodo, a šta je sa Srbijom?!
GRUPA evropskih lidera poručila je danas, nakon samita predsednika SAD i Rusije Donalda Trampa i Vladimira Putina na Aljasci, da će nastaviti da podržava Ukrajinu koja, kako ističu, mora da dobije čvrste bezbednosne garancije i jedina može da odlučuje o svojoj teritoriji.
16. 08. 2025. u 12:35

TRAMP U OGROMNOM PROBLEMU: Veliki peh pred sastanak sa Putinom na Aljasci
PREDSTOJEĆI sastanak između predsednika SAD Donalda Trampa i ruskog predsednika Vladimira Putina u petak na Aljasci dolazi u vreme kada u američkoj administraciji gotovo da nema iskusnih stručnjaka za Rusiju, piše Fajnenšel tajms.
13. 08. 2025. u 11:24

CIFRA - BOLI GLAVA: Koliku penziju prima Berček? Svakog meseca na račun mu ležu DVE SUME
MNOGI kažu da je Aleksandar Berček jedan od najvećih glumaca na ovim prostorima, a on je svoj talenat dokazivao idući iz uloge u ulogu, i iznova pokazujući čari svog glumačkog umeća.
15. 08. 2025. u 13:20
Komentari (0)