VUČIĆ SUTRA U VALJEVU: Predsednik prisustvuje otvaranju fabrike Bizerba
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće sutra ceremoniji otvaranja fabrike Bizerba u Valjevu.
Foto: Tanjug
Ceremonija otvaranja te fabrike predviđena je za 12.00 sati, saopštila je Služba za saradnju s medijima predsednika republike.
Nemačka kompanija Bizerba u martu 2022. godine započela je izgradnju fabrike u Valjevu gde će proizvoditi vage i investirati 30 miliona evra.
Bizerba je jedna od globalnih lidera u proizvodnji vaga, odnosno dobavljača hardverskih i softverskih rešenja iz oblasti tehnologije vaganja, sečenja i etiketiranja.
Preporučujemo
CELA AMERIKA I EVROPA NA NIŠANU: Šta je najnovija ruska raketa "burevestnik", od koje strepi čitav svet?
"BUREVESTNIK" je krstareća raketa na nuklearni pogon sa neograničenim dometom, rekao je danas vojni stručnjak Jurij Knutov za RT.
26. 10. 2025. u 16:43
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
"CECIN SINE, ĆUTI I UDARAJ, ZA BOLjE I NISI!" Voditeljka odbrusila Veljku - "Ozbiljan kompleks!"
NAKON što je bokser Veljko Ražnatović pokušao da ismeje performans voditeljke Jovane Jeremić, koji je upriličila tokom proslave njenog rođendana, ona mu je brzo javno uzvratila, u svom stilu.
26. 10. 2025. u 10:48
Komentari (777)