OPOZICIJA U KONTAKTU SA BRITANCIMA: Hvale se kako su Veselinović i Lazović imali posetu visoke delegacije
POJEDINCI iz opozicije bruje o tome da im se jedan od predvodnika Inicijative "Ne davimo Beograd" Dobrica Veselinović ovih dana pohvalio kako je imao posetu na najvišem nivou.

Foto: Tanjug/Miloš Milivojević/Jadranka Ilić
Po pričama iz najbližeg okruženja Dobrice i njegovog vernog i pomalo sluđenog pratioca Radomira Lazovića, njih je u jeku priprema za organizaciju Evrovizije i krunisanja Kralja Čarlsa posetila visoka delegacija iz Ambasade Velike Britanije u Beogradu - Selija Nurit Somerstam i Zvezdana Crnogorac.
Sve bi moglo da se podvede pod “redovne aktivnosti“ britanskih diplomata, ali čudnu notu daje to što se sve odigralo baš u trenutku kada tandem iz opozicije poziva građane na blokiranje glavnog grada pod izgovorom borbe protiv nasilja.
Mada, što se tiče Dobrice i Radomira, kontakti sa stranim diplomatama i jesu njihove redovne aktivnosti, a što smo se tokom dugog niza godina više puta i uverili.

PUTIN NA SASTANKU IZDAO NAREĐENjE VOJSCI: Zarobljene u Kursku tretirajte kao teroriste, hitno oslobodite čitavu teritoriju!
RUSKI predsednik Vladimir Putin održao je sastanak na jednom od komandnih mesta grupe Kursk, rekao je novinarima portparol Kremlja Dmitrij Peskov. On je na sastanak stigao u vojnoj uniformi.
12. 03. 2025. u 20:09

ŠVAJCARSKI VELTVOHE O PRESUDI DODIKU: Šmit koristi kvazi diktaturu da bi eliminisao nepoželjne političare
ŠVAJCARSKI list Veltvohe je u okviru teksta o aktuelnoj situaciji u BiH, optužio je Nemca Kristijana Šmita da koristi kvazi diktatorsku moć da bi eliminisao nepoželjne političare i upozoravaju Bern kakva ih sudbina čeka ako pristanu na saradnju sa EU.
12. 03. 2025. u 16:03

TRAMPOV UNUK IMA SRPSKO IME: Nosili ga naši slavni vitezovi i vladari - ima jaku simboliku u porodici predsednika SAD
DONALD Tramp Mlađi, sin američkog predsednika, posetio je Beograd radi sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
12. 03. 2025. u 10:36 >> 10:37
Komentari (16)