OVO JE SRBIJA NADE: Kako je izgledao najveći skup - 200.000 građana bilo na jednom mestu (FOTO)
SKUP "Srbija nade" na kome se okupilo 200.000 građana održan je juče u Beogradu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je građanima koji su došli u velikom broju iz svih delova zemlje.
Foto: Tanjug
Podsetimo, skup je završen pesmom "Ovo je Srbija" i govorom predsednika Aleksandra Vučića.
Foto: Tanjug
- Beskrajno vam hvala što ste u ovolikom broju došli na plato ispred Narodne skupštine, ali pre svega vam hvala što ste pokazali koliko ste uporni i spremni da se borite za normalnu i pristojnu - svoju Srbiju. Jedinstvo i zajedništvo danas su nam potrebniji nego ikada. Kada smo ujedinjeni tada nam niko ne može ništa. Samo snažna i jedinstvena Srbija može da izađe na kraj sa bezbroj problema. Nastavićemo da se borimo za Srbiju zajedno i pobeđivaćemo zajedno! Ja sam vaš i uvek ću biti vaš! Hvala vam na ogromnoj podršci i ljubavi i molim vas da nastavimo da pobeđujemo zbog budućnosti jedine otadžbine koju imamo! Neka živi Srbija! - napisao je Vučić na Instagramu nakon skupa.
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Foto: Tanjug
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (123)