SRBI KURTIJEVOM GRADONAČELNIKU POSLALI POKLON: Pelene i crne čarape za okupatora Leposavića (FOTO)
SRBI iz Leposavića poslali su po Kforu novom samoproglašenom gradonačelniku Leposavića Ljuljzimu Hetemiju pakovanje pelena da im ne prlja opštinu.
Foto: Novosti
Srbi su ovaj simbolični poklon poslali novom Kurtijevom okupatoru Leposavića, nakon što je ušao u zgradu opštine, i viri sa prozora, dok sluša srpske pesme okupljenih Srba koji su došli da brane svoja nasilno oteta prava.
FOTO: Novosti
Uz pakovanje pelena, Srbi su mu poslali i crne carape, jer ne zna da spari odelo.
Drugi paket pelena poslali su i pripadnicima KFOR-a.
Preporučujemo
"ISTORIJA SRBIJE NE PAMTI OVAKAV DAN" Jovanović: Blokaderi mrze sve što je srpsko
17. 02. 2026. u 12:17
ŽESTOKE PRETNjE MOSKVI IZ MINHENA: NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se usude da napadnu Baltik
NATO će pokrenuti udare duboko u Rusiji ako se Moskva usudi da izvrši invaziju na baltičke države, upozorio je ministar spoljnih poslova Estonije Margus Cahkna, odbacujući strahove da bi Moskva mogla brzo da osvoji teritoriju na istoku.
16. 02. 2026. u 15:44
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"MAMA, JA IMAM RAK": Slavica Đukić Dejanović o borbi za život sina jedinca - sam sebi dao dijagnozu
"DUŠAN JE sam sebi dao dijagnozu"
16. 02. 2026. u 19:12 >> 19:12
Komentari (0)