MINISTAR unutrašnjih poslova Srbije, Bratislav Gašić otkrio je da je Miroslava Aleksića u Kosovskoj Mitorovici, u Zvečanu, tokom jučerašnjeg boravka sačekao osuđeni narko-diler.
I kad je matiran, Aleksić se pravi lud i glup i negira izneto. To je njegov stil a svi smo videli kako je prošla Ćutina i njegova poseta Zvečanu i što je najinteresantnije... kako su ušli.
VRHOVNA javna tužiteljka Zagorka Dolovac više ne uživa poverenje većine članova Visokog saveta tužilaštva (VST), imajući u vidu dešavanja na današnjoj sednici ovog najvišeg tužilačkog organa.
ČAK i kad nema nijedan argument, lider Stranke slobode i pravde Dragan Đilas pronalazi povod da se ubaci u ulogu bajnog opozicionara i, kao po pravilu, ispadne smešan. Ovoga puta Đilas je našao za shodno da udari na jedan od najvećih političkih događaja u svetu, a učešće predsednika Srbije Aleksandra Vučića pokuša da umanji i to na tako banalan način, kao što je prebrojavanje zvezdica na hotelu gde je spavao.
REKTOR Vladan Đokić i profesori blokaderi koji su od Univerziteta napravili svinjac i doslovno ga uništili, sada traže da se vrate 'mir i dostojanstvo' u amfiteatre.
Db
21.06.2023. 18:25
Takvi su oni iz redova opozicije. Licemerje bez granica.
Sara
21.06.2023. 18:33
Aleksic je izdajnik Srbije.
Sexy goxy
21.06.2023. 18:39
Jadan on neupućen, ko da ga je Koštunica pravio
Slavka
21.06.2023. 18:39
I kad je matiran, Aleksić se pravi lud i glup i negira izneto. To je njegov stil a svi smo videli kako je prošla Ćutina i njegova poseta Zvečanu i što je najinteresantnije... kako su ušli.
Jelena
21.06.2023. 19:03
Gašić mu je skresao u brk a Aleksić se pravio lud.
Jelena
21.06.2023. 19:04
Pa naravno da je narko diler. To je Aleksićevo društvo. Lepo mu je Gašić rekao.
Sremac
22.06.2023. 05:16
Te kerove najuriti iz zemlje sve poslati na goli otok to za njih je lek
Filip
22.06.2023. 06:03
Aleksic i ostali iz opozicije nisu dobrodosli na KiM. Oni to i sami znaju nego au otisli samo da se slikaju.
Helena
22.06.2023. 06:09
Ljudi iz opozicije su mnogo licemerni i bezobrazni.