DOZVOLJEN ULAZAK U SELO BANJSKA: Kurtijeva policija postavila jedan uslov
POSLE četiri dana pripadnici Specijalnih jedinica tzv. kosovske policije dozvolili su ulazak u selo Banjska.
Foto: D. Z.
Nakon što su iz tzv. kosovske policije potvrdili da su sinoć završili policijsku operaciju provere terena.
Policajci su rekli da u selo može da se uđe, ali da se ne skreće sa puta, dok se na samom ulazu u selo nalazi još jedna patrola tzv. kosovskih specijalaca.
Do danas, u Banjsku su mogli da uđu samo meštani uz kontrolu tzv. kosovske policije. U noći između subote i nedelje došlo je do sukoba grupe Srba sa pripadnicima tzv. kosovske policije, i tom prilikom stradali su jedan policajac i tri građanina srpske nacionalnosti, a uhapšeno je osmoro Srba.
BONUS VIDEO: "NOVOSTI" U BANjSKOJ - Kurtijeva policija i dalje blokira put
Preporučujemo
"ŠTA RADE KFOR I EULEKS?" Jovanović oštro reagovao na Kurtijev teror u Banjskoj (VIDEO)
27. 09. 2023. u 09:59
KURTIJEVI POLICAJCI ZAVRŠILI OPERACIJU U BANjSKOJ: Danas odluka o ulasku u selo
27. 09. 2023. u 07:51
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)