UBIJENO OSAM MAKEDONSKIH POLICAJACA: Ubili ih pravi teroristi sa Kosova (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić pokazao je u emisiji Ćirilica forografije kako su u Prištini svavili teroriste koji su ubili pokicajce u Severnoj Makedoniji.
Foto: Printskrin TV Hepi
On je podsetio na opštu amnestiju za Albance koji su ubili makedonske policajce.
- Nama govore, ovo su slike od pre osam godina, kada je ubijeno osam makedonskih policajaca. Ubili su ih pravi teroristi sa Kosova, njih 14 je stradalo. Ovo su takozvane državne sahrane u Hali sportova u Prištini. Tu je bio i Isa Mustafa. Ovo je spomenik Rize Bega u Prištini. Pogledajte to, i oni nekome govore nešto. Ne samo da su bili dani žalosti, nego su spomenike dizali. Tada je ubijeno osam policajaca, i oni nisu teroristi, već je usledila opšta amnestija. Za nas važe posebna pravila. Važiće i dalje sve dok jednog dana neko ne bude priznao tzv. Kosovo ili ne dođe do velikog preokreta u svetu - rekao je Vučić.
Preporučujemo
Ceremonija u 13.30 časova: Vučić sutra prisustvuje otvaranju vidikovca na Kuli Beograd
22. 04. 2026. u 15:37
Sada je definitivno puklo savezništvo SAD i Ukrajine: Zelenski uradio nešto nezamislivo
UKRAJINSKO rukovodstvo, nakon više od godinu dana napora da održi stabilne odnose sa administracijom predsednika SAD Donalda Trampa, javno je priznalo krah dosadašnjeg partnerstva.
20. 04. 2026. u 20:41
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
"Potvrđena idiotkinja!" Rus izvređao Melonijevu, Italija uputila protest: "Fašistički ološ, izdala birače"
ITALIJA je uputila oštar protest Rusiji nakon uvredljivih izjava ruskog TV voditelja na račun premijerke Đorđe Meloni, dok joj je predsednik države pružio podršku i osudio skandalozne komentare.
22. 04. 2026. u 08:44
Komentari (46)