VUČIĆ NA PITANJE "NOVOSTI": Imao sam duge, sadržajne i važne razgovore za budućnost Srbije sa Makronom
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić na pitanje "Novosti" kako je u Granadi protekao razgovor sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom kaže da je to bio važan razgovor za budućnost Srbije.

Foto: Instagram
- Imao sam dobar razgovor. Dug i sadržajan, veoma veoma dug razgovor, važan za budućnost Srbije. To je sve što mogu da kažem - kaže predsednik.
Na pitanje kako komentariše besmislene optužbe Bobana Bogdanovića, Kurtijevog ljubimca i jednog od lidera opozicije, Vučić kaže.
- Kaže da sam ja organizovao napad sa Hamasom na Izrael? Nemam komentar na to. Izgleda je bio u onoj svojoj fazi. Neću da pričam ovde pred ovim pristojnim ljudima. Takvi su nam opozicioni lideri.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (138)