GLEDATELJKA SE UKLJUČILA I POKOPALA ĐILASA I JOVANOVIĆA: "Jovanoviću da poručim da je patriotizam trebalo da pokazuje 1999. godine" (VIDEO)
TOKOM sinoćnjeg emitovanja emisije "Utisak nedelje", javila se gledateljka i iznela svoje mišljenje o Draganu Đilasu i Milošu Jovanoviću.
Foto: Printscreen
Ona je Đilasa nazvala pljačkašem, a Jovanoviću poručila da je patriotizam trebalo da pokazuje kad su nas bombardovali.
- Stvarno više nije ni smešno da Đilas pita nekoga odakle mu pare. Je l' ti stvarno misliš da mi ne znamo šta si ti opljačkao i zašto hoćeš da se vratiš na vlast? A Milošu Jovanoviću da poručim da je patriotizam trebalo da pokazuje 1999. godine kada se šetao po Parizu dok su nas bombardovali! Za ovu dvojicu ako budu i komšije glasale, pa i oni stvarno nisu normalni! - rekla je gledateljka.
BONUS VIDEO:
Bivša vlast između Rume i Šapca obećala svašta, a izgradila jedno veliko ništa
Preporučujemo
JANjUŠEVIĆ OŠTRO ODGOVORIO ĐILASU: Kurtijeva saopštenja postala su tvoja politika
11. 10. 2023. u 21:40
MALOVIĆ O ĐILASU: Kralj lopova je u Srbiji iznedrio prve tajkune i prave pljačkaše
11. 10. 2023. u 20:01
NEVENA ĐURIĆ: "Đilas je stručnjak samo za lopovluk, kriminal i korupciju"
17. 09. 2023. u 16:22
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)