NOVA AKCIJA KURTIJEVE POLICIJE NA SEVERU: Pretresi u Severnoj Mitrovici - "zbog slučaja Banjska"
ZAMENIK direktora takozvane Kosovske policije za region Sever Veton Eljšani izjavio je danas da su u toku pretresi na više lokacija na severu Kosova i Metohije, u vezi s događajima u Banjskoj 24. septembra.
Foto: Novosti
Više vozila policije i Euleksa stacioniralo se ovog jutra u Kolašinskoj ulici u Kosovskoj Mitrovici, ispred stambene zgrade nedaleko od filijale PIO fonda, prenosi Radio Kosovska Mitrovica.
Eljšani je rekao da je reč o pretresu u vezi sa "slučajem Banjska" i nije precizirao na kojim se još lokacijama vrše pretresi.
- Za sada uhapšenih nema - dodao je Eljšani.
BONUS VIDEO:
DO ZUBA NAORUŽANI: Pogledajte kako Kurtijevi specijalci sa teškim naoružanjem terorišu po Mitrovici
Preporučujemo
EPICENTAR NARKO-KARTELA JE U PRIŠTINI: Vučević oštro odgovorio na napade Kurtija
23. 10. 2023. u 15:02
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)