SNS PRVA PREDALA I IZBORNU LISTU ZA BEOGRAD: Šapić, Brnabićeva i Mali uz funkcionere i aktiviste predali kutije (FOTO)
PREDSEDNIK Izvršnog odbora SNS Darko Glišić predao je danas Gradskoj izbornoj komisiji (GIK) listu "Aleksandar Vučić - Beograd ne sme da stane" za izbore u Beogradu.

Foto: Tanjug
SNS je prva stranka koja je predala izbornu listu GIK-u, uz 18.836 potpisa podrške građana.

Foto: Tanjug

Foto: Tanjug
Prvi na listi za grad Beograd je Aleksandar Šapić. Šapić je posle predaje liste novinarima rekao da će on biti i kandidat za gradonačelnika.
Predaji lista prisustvovala je poverenica Gradskog odbora SNS Ana Brnabić, potpredsednici Glavnog odbora Aleksandar Šapić, Irena Vujović, Vladimir Orlić i Siniša Mali.
SNS je ranije danas RIK-u predala i listu za parlamentarne izbore. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić raspisao je juče parlamentarne izbore za 17. decembar, a predsednik Skupštine Vladimir Orlić lokalne izbore u 65 gradova i opština.
BONUS VIDEO: IDEMO U DRUGO POLUVREME: Premijerka dala podršku listi SNS
Preporučujemo

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

KARLEUŠA OTKRILA CECI ISTINU O SNAJI: Nije ostala ravnodušna na reči o Veljku i Bogdani
PEVAČICA Olja Karleuša, koja je rodom iz Titela, otkrila je kakva je zapravo snajka Cece Ražnatović, Bogdana.
01. 06. 2025. u 16:40
Komentari (0)