MILOŠ JOVANOVIĆ POSTAO NATO POLITIČAR: Posle izjave da je 5. oktobar bio nužan sve je jasno

Novosti online

08. 11. 2023. u 21:00

PREDSEDNIK NDSS Miloš Jovanović od nekoga ko se predstavljao kao veliki patriota došao je do toga da je sada potpuno na NATO "podešavanjima".

МИЛОШ ЈОВАНОВИЋ ПОСТАО НАТО ПОЛИТИЧАР: После изјаве да је 5. октобар био нужан све је јасно

Foto: Printskrin

Jovanović je tako za "Nedeljnik" izjavio da je 5. oktobar bio nužan.

Podsećamo, 5. oktobra su pučisti zapalili zgradu Narodne skupštine, a ovom izjavom Jovanović kao da želi da poruči da je to bilo nužno. Kao da nekada "veliki patriota" želi da kaže da je baš odličan potez bio što je bivši predsednik Slobodan Milošević isporučen Hagu na Vidovdan, kao i da su pljačkaške privatizacije bile nešto odlično.

Jovanović kao da je zaboravio krizne štabove, upadanje u NBS i javna preduzeća sa automatskim puškama, katančenje fabrika i potpuno uništenje svega što je u Srbiji ostalo.

Foto: Printskrin Nedeljnik

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (42)

POLJSKI NAVIJAČI RASPAMETILI SRBE: Evo šta su uradili na utakmici Leh Poznanj - Crvena zvezda