ORLIĆ O PROGLASU: Polomiše se da naprave kampanju za Đilasa, ali ne ide
POTPREDSEDNIK Glavnog odbora SNS Vladimir Orlić smatra da mediji Dragana Šolaka ne uspevaju da naprave od proglasa kampanju za Dragana Đilasa,
Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
- Polomiše se Šolakovi "mediji" danima da naprave od "proglasa zabrinute elite" neku kampanju za Đilasa, ali - ne ide. Kad su to radili za Jankovića zvalo se "apel" i "zabrinutih" beše 100, sad ih je - 14. Uspeo je tajkun, izgleda, i njih da rastera, kao i po partijama što je uradio - napisao je Orlić na društvenoj mreži Iks.
Preporučujemo
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (34)