MORAO DA IH DOVODI SA STRANE: Jovanović se hvali tribinom u Klokotu - Došlo mu jedva nekoliko ljudi iz Kosovskog Pomoravlja (FOTO)
PREDSEDNIK Demokratske stranke Srbije Miloš Jovanović trenutno boravi na Kosovu i Metohiji, te se na društvenim mrežama hvali svojim aktivnostima u opštinama na KiM, iako su sve njegove tribine minimalno posećene.

Foto: Printscreen
Tako se Jovanović pohvalio i tribinom u Klokotu, iako je na njoj uspeo da sakupi čitavih 20 ljudi. Naročito je zanimljivo što je do prisutnih samo nekoliko njih bilo iz Kosovskog Pomoravlja, pa je ostale morao da dovodi sa strane.

Foto: Printscreen
Može se zaključiti - Srbi sa Kosova i Metohije znaju da je Miloš Francuz našao vertikalu kod Đilasa, pa ga zato ne žele u svojim mestima i obilaze u širokom luku.
Preporučujemo

VUČIĆEVE REČI ODZVANjAJU: Glas za desnicu je glas za Đilasa (VIDEO)
24. 11. 2023. u 11:56

"POŠTO JE USTAV, ŠTA KAŽE ĐILAS?" Orlić odgovorio na sramne izjave Jovanovića
22. 11. 2023. u 12:40

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

UŠAO U RAKU POSLE SPUŠTANjA KOVČEGA: Sin se oprostio od Halida Bešlića (FOTO)
OPROŠTAJ u Sarajevu od legende narodne muzike, pevača Halida Bešlića.
13. 10. 2025. u 15:50
Komentari (24)