U POSLEDNJIH MESEC DANA SU POTROŠILI DESETINE MILIONA DA BI ME SRUŠILI: Vučić o hajci N1 i Nove S
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić je na pitanje kada je poslednji put čuo nešto lepo o sebi na N1 i Novoj S, rekao da je po sekundama i minutima samo u poslednjih mesec dana potrošeni desetine miliona evra da ga sruše.

Foto: Printskrin TV Pink
- Onako, malo vam podilazi sujeti kada vidite koliko novca ulažu ne bi li vas oborili. Na ljudima je da procene koji su to razlozi. Ja veoma retko gledam to, nisam nikada čuo lepe stvari da govore o meni. Jasno je da su njihove televizije i novine postavljene samo kao jedan uigrani aparat ili stroj koji treba da raširi mržnju prema jednom čoveku - ističe predsednik.
BONUS VIDEO: VELIKO INTERESOVANjE STRANIH MEDIJA - Predsednik Vučić u Dubaiju govorio za brojne svetske medije
Preporučujemo

"NEĆU MOĆI DA PRISUSTVUJEM DOGAĐAJIMA" Država EU zabranila Ficu prelet do Moskve, traže se alternativne rute
SLOVAČKI premijer Robert Fico je izvestio da Estonija nije dozvolila slovačkom avionu za Rusiju da preleti preko njene teritorije i da se traži alternativni put.
07. 05. 2025. u 21:01

"TO JE SKANDAL!" Orban žestoko udario na Ursulu fon der Lajen zbog Ukrajine
MAĐARSKI premijer Viktor Orban oštro je kritikovao predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen na društvenim mrežama zbog poziva Ukrajini da ubrza pristupanje Evropskoj uniji.
07. 05. 2025. u 15:26

INCIDENT NA EVROVIZIJI: Albanski navijači napali Princa, u grupu navijača uletelo obezbeđenje
PREDSTAVNIK Srbije na Evroviziji u Bazelu, Princ od Vranje završio je prvu probu u Bazelu, koja je protekla veoma burno
08. 05. 2025. u 16:27
Komentari (95)