"SA MESTA NA KOJE SMO STIGLI, SVE IZGLEDA LAKŠE, ALI NIJE..." Predsednik podelio novi snimak i poslao snažnu poruku građanima Srbije (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije, Aleksandar Vučić podelio je novi snimak na društvenim mrežama.
Foto: Prinstrkin
- Sa mesta na koje smo stigli, sve izgleda lakše. Ali nije. Svaki uspeh te obavezuje da radiš više i bolje. Primali smo udarce, ali nismo pali. Ovu zemlju ne može da obori nijedan udarac, ma koliko snažan i prljav bio.
Drugi su obećavali, a mi smo gradili, povećavali plate i penzije. Jer sve što radimo, radimo za ljude u ovoj zemlji. Sada je potrebno da nastavimo ozbiljno, pametno i hrabro, da i dalje gradimo puteve, škole, bolnice, pruge, jer do kraja našeg puta moramo stići kao pobednici, da bi naša deca mogla da nastave svojim.
Verujem u Srbiju, ljudi su naša snaga! - poručio je predsednik na Instagramu.
BONUS VIDEO: NAJPRLjAVIJI NAPAD NA VUĆIĆA DO SAD: Stoprocenti medijski teror nad jednim čovekom
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (84)