PRAUNUK VOJVODE ŽIVOJINA MIŠIĆA: Pozdravite mi puno našeg Aleksandra i neka ga Bog poživi!
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Petar Petković posetio je večeras na Savskom vencu Đorđa Stojanca, praunuka čuvenog vojvode Živojina Mišića, koji ga je zamolio da puno pozdravi predsednika Aleksandra Vučića i prenese mu važnu poruku.

Foto: Novosti
- Pozdravite mi puno našeg Aleksandra, neka ga Bog poživi i recite mu da Srbija ne može da se prepozna poslednjih 12 godina koliko je napredovala - zamolio je Petkovića Đorđe Stojanac koji je sa majčine strane praunuk Živojina Mišića.

Foto: Novosti
Kako je objavljeno na Petkovićevim društvenim mrežama, on se sa praunukom legendarnog vojskovođe prisetio “slavnih vremena i naših predaka, uz poruku da nas oni obavezuju da se još snažnije borimo za našu Srbiju i našu budućnost! Mudri Đorđe, kaže da ga najviše boli kada vidi srpsko nejedinstvo dok su pred Srbijom veliki izazovi i da je najvažnije da naša Srbija sačuva svoju slobodarsku politiku!

Foto: Novosti
“Ko sme, taj može! Ko ne zna za strah, taj ide napred”.
Dragi Đorđe, predaja nije opcija i zato Srbija ne sme i neće da stane!” - objavio je Petković na svom Instagramu.

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KO JE BILA PROKLETA JERINA? Veruje se da je unesrećila Srbiju, a ovo je prava istina
TEK se pre par godina počelo da se spekuliše o pozivnoj strani ličnosti nesrećne despotice Jerine Branković.
28. 07. 2025. u 08:43
Komentari (0)