VULIN ODGOVORIO NA SRAMNE REČI MIHAELA ROTA: Kada god Nemačka govori u ime Evrope, to se završi svetskim ratom
OSNIVAČ Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je da bi predsednik Odbora za spoljne poslove nemačkog Bundestaga Mihael Rot voleo da u Srbiji ima okupacionog komandanta koji će određivati rezultate izbora.
Foto: Z. Jovanović
- Kada god Nemačka govori u ime Evrope, to se završi svetskim ratom. Rot bi voleo da u Srbiji ima okupacionog komandanta koji će u Srbiji određivati rezultate izbora. Ništa novo osim izjave Rota da "EU ima obavezu da se meša u unutrašnja pitanja zemalja koje žele da uđu u EU". Eto još jednog dokaza zašto Srbija ne treba da uđe u EU, u BRIKS-u se niko nikome ne meša u untrašnje odnose - odgovorio je osnivač Pokreta sicijalista Aleksandar Vulin Mihaelu Rotu koji je izjavio da "u EU nema mesta za Putinove sluge" i "da predsednik Vučić i njegov režim nisu više pouzdani partneri".
BONUS VIDEO:
Preporučujemo
VULIN: Voker je vredan samo gađenja, baš kao što su gađenja vredni i oni koje on brani
06. 01. 2024. u 11:54
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (1)