SNAŽNA PORUKA VUČIĆA: Tražim podršku za Srbiju, da se borimo za svoju zemlju (VIDEO)
TRAŽIM podršku za Srbiju, da se borimo za svoju zemlju i nemojte uvek i po svaku cenu da govorite protiv svoje zemlje, poručio je Vučić u video-poruci na Instagramu.

Foto: Printskrin/RTS
On je naglasio da ne traži političku podršku zato da bismo mi imali jednoumlje, već traži podršku za Srbiju.
"Da se borimo za našu zemlju. Da nam ne kažete da je loše to što ćemo da izgradimo sve ove auto-puteve, sve ove pruge, naučno-tehnološke parkove. Da ne obmanjujete narod da se u ovoj zemlji leči SMS porukama. A u ovoj zemlji se leče i retke bolesti i inovativni lekovi i šalju deca i odrasli u inostranstvo o trošku države više nego u najrazvijenijim zemljama Evrope", rekao je Vučić u videu objavljenom na Instagram nalogu, sa gostovanja na RTS-u.
BONUS VIDEO: ZAJEDNO MOŽEMO MNOGO VIŠE: Vučić na Srpsko-grčkom poslovnom forumu
Preporučujemo

NAJNOVIJI IZVEŠTAJ O EPIDEMIOLOŠKOJ SITUACIJI: Od sedmoro zaraženih malim boginjama, troje imalo komplikacije
21. 02. 2024. u 07:08 >> 07:11

"ULAŽEMO PET PUTA VIŠE NEGO DO 2012!" Predsednik Vučić o tome koliko država pomaže Zvezdi, a koliko Partizanu
20. 02. 2024. u 22:40 >> 22:47

SKANDAL U SKOPLjU DOK ZEMLjA PLAČE ZA 60 MRTVIH: "Sramota i besčašće, ovo nisam dozvolio, niti ću ikada dozvoliti" (VIDEO)
DIREKTOR Sportskog centra „Boris Trajkovski“ u Skoplju objavio je snimak ispred sale, gde je, prema njegovim rečima, održan drift događaj sa 300 vozila, iako je organizator prijavio da je u pitanju snimanje spota. Tom prilikom, došlo je do desetak sudara i pričinjena je šteta.
17. 03. 2025. u 07:57

RODITELjI POGINULE DECE FORMIRALI ŽIVI ŠTIT: Ne dozvoljavaju da se tela odnesu na obdukciju
RODITELjI koji su u požaru izgubili svoju decu u diskoteci "Puls" u Kočanima ne dozvoljavaju da se tela nastradalih odnesu na dodatnu obdukciju u Skoplje, tražeći da im se odmah predaju kako bi pripremili sahrane, javlja Plusinfo.
16. 03. 2025. u 19:40

CECA U ARKANOVOM RODNOM MESTU: Obuzele je naročite emocije
PEVAČICA Ceca Ražnatović, sinoć, 15. marta, priredila je spektakularan koncert pred punom halom u Brežicama, u Sloveniji.
16. 03. 2025. u 13:17
Komentari (14)