NEMA PREDAJE U ZVEČANU: Srpska trobojka se ponovo vijori na srednjovekovnoj tvrđavi (FOTO)
SRPSKA zastava ponovo se vijori na srednjovekovnoj tvrđavi u Zvečanu, nakon što su je nepoznate osobe tokom prethodne noći skinule, prenosi Kosovo Online.

Foto: Jutjub printskrin/Aleksandar Aksović
Jarbol sa srpskom trobojkom uklonjen je tokom noći. Zastava je ponovo postavljena u popodnevnim časovima, na mestu gde je i svih prethodnih godina bila. Ovo je bio još jedan u nizu uklanjanja srpskih simbola sa severa Kosova u proteklim nedeljama.

Foto: Novosti
Nedavno su ministar unutrašnjih poslova Dželjaj Svečlja i ministar lokalne samouprave Eljbert Krasnići uklonili dva bilborda na severu, jedan sa prikazanom srpskom zastavom, a drugi sa počasnim građanima Zvečana.
(Kosovo Online)

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)