ORLIĆ: Đilas pomahnitao od ljubomore, Šemah mu dirnuo titulu lopuže
VLADIMIR Orlić iz SNS komentarisao je na Iksu pokušaj Dragana Đilasa da brani Stefana Šemaha.

Foto: Tanjug/S. A.
- Kad pomenu mahnitanje: kanda je pomahnitao sam, od ljubomore. Šenah da mu dirne u titulu lopuže, a zna se da je najveća lopuža - Đilas?! Samo polako: svako ima svoju zonu u kojoj operiše. Među lopužama u regionu Jugoistočne Evrope, Đilas ostaje - bez konkurencije. Je li sad u redu? - pitao je Orlić.

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

"PACOVI POBEGLI" Kako je Pavković govorio posle hapšenja u Sablji: "Najstrašniji je zatvor u otadžbini! Vojska sa atentatom na Vuka nema ništa"
NEKADAŠNjI načelnik Generalštaba Vojske Jugoslavije general Nebojša Pavković preminuo je danas u Beogradu, u 79. godini.
20. 10. 2025. u 18:59
Komentari (0)