BRNABIĆEVA O ĐILASOVOJ IZJAVI: Uzaludni ljudi = uzaludna politika (FOTO)
04. 03. 2024. u 18:19
PREMIJERKA Srbija Ana Brnabić komentarisala je izjavu Dragana Đilasa da njegova stranka možda neće učestvovati na beogradskim izborima.
Bravo Ana Brnabic svaka cast!
Đilasovci se još uvek sami sa sobom nisu dogovorili šta zapravo žele. Kako više iko da ih shvati ozbiljno?
Šta li sad Đilasovcima nije potaman, pa se premišljaju hoće li na izbore? Valjda su shvatili da će izgubiti.
Đilas se uporno zadnjih godina trzdi da dođe do vlasti nemarom i neradom.
Samo što dalje od državne kase a neka radi šta hoće
Nikakav plan opozicija nije imala,a nema ga ni sada. Iskljucivo misle o svom licnom interesu i to su dokazali!
Đilas nikada nije imao konkretnu i korisnu politiku za građane.
Jedina Đilasova politika svodi se na blaćenje Vučića.
Đilas više nije vredan ničije pažnje.
Kada je Đilasova politika u pitanju,na sve smo već navikli.
Baš tako.O Đilasu je uzalud bilo šta i raspravljati uopšte.
Na glupave i nebulozne izjave Dragana Đilasa niko više uopšte i ne obraća pažnju.
Niko se više ne bavi Đilasom jer je totalno nebitan svima.
Đilas i ono što radi radi na štetu države i građana.
Lepo je Ana rekla.Uzaludni ljudi,uzaludna politika ...Đilasovci rade na tome da uspore napredak Srbije na svim poljima!!!
Nedoslednost u zahtevima za izborima i bojkotima može izazvati zbunjenost među građanima, postavljajući pitanje doslednosti političkih lidera.
Ova situacija podseća na potrebu za ozbiljnim dijalogom i pregovorima među političkim strankama kako bi se postigao konsenzus o izbornim reformama."
Brnabićeva ističe haos i destabilizaciju kao moguće rezultate bojkota, što postavlja pitanje da li politički lideri razmišljaju o dugoročnim posledicama svojih odluka.
Nedostatak promene u izbornim uslovima ukazuje na potrebu za ozbiljnim radom na demokratskim institucijama kako bi se osigurala integritet izbornog procesa.
Da li su politički lideri spremni na kompromise kako bi postigli zajednički dogovor o izbornim uslovima ili će nastaviti sa konfrontacijom?
Kritika političkih lidera može biti opravdana, ali takođe je važno razmotriti kako se može postići konstruktivan dijalog koji bi doprineo poboljšanju političke klime u zemlji.
Neće Đilas na izbore zato što već sada zna da neće pobediti!
Bas tako Djilas vodi uzaludnu politiku
Djilas vodi politiku koja nema smisla
Izgubio je Điki izbore u decembru, izgubiće ih opet.
Đilasovci čak uzalud i na izbore izlaze.
Ana uvek realno sagledava sve činjenice i u skladu sa tim takve izjave i daje u javnosti.
Đilasovcima će uvek za sve biti kriv Vučić.
Najnovije iz rubrike
NEĆE MOĆI: Snežana i Elvedin
KAKO se Snežana Čongradin svrstala u red najradikalnijih islamskih ekstremista.
16. 11. 2025. u 07:00
OTIMAČINI NEMA KRAJA: Tzv. kosovska inspekcija zatvorila još dva kafića u severnoj Mitrovici
TZV. KOSOVSKI inspektori zatvorili su još dva ugostiteljska objekta na glavnom šetalištu u severnom delu Mitrovice uoči vikenda, a uobičajeni izgovor za uništavanje srpskih preduzetnika i onemogućavanja naših mladih sunarodnika da se okupe i zabave je "nepoštovanje propisa".
16. 11. 2025. u 07:00
SVESNI SU DA JE KRAJ! Palo priznanje blokadera Georgieva: "Zvao sam Branka Babića..."
UREDNIK antisrpske "Nove S" Slobodan Georgiev, potvrdio je našu informaciju, da je pozvao biznismena Branka Babića, u vezi kupovine "Junatjted grupe".
15. 11. 2025. u 22:50
VUČIĆ SE OGLASIO UOČI SUTRAŠNJE SEDNICE VLADE SRBIJE O SANKCIJAMA NIS-U: Evo šta je poručio građanima
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sutra će, na poziv premijera Đura Macuta, prisustvovati sednici vlade u Palati Srbija, najavljeno je iz Predsedništva.
15. 11. 2025. u 20:46
FESTIVAL STVARALAŠTVA STARIJIH "ZLATNO DOBA": Spoj tradicije, druženja i pokazivanje kreativnosti najstarijih građana
STARIJI građani grada Beograda nisu nipošto zaboravljeni. Festival stvaralaštva starijih ne samo što okuplja sve starije građane na jednom mestu, on im pruža da dožive svoju drugu mladost zahvaljujući umetnosti, tradiciji i kulturi.
15. 11. 2025. u 19:22
Komentari (33)