OGLASILA SE I ANA BRNABIĆ: Odlične vesti za naše građane
SRBIJA će predsedavati Globalnim partnerstvom za veštačku inteligenciju, a tim povodom oglasila se i premijerka Ana Brnabić.
Foto Tanjug
- Odlične vesti za naše građane! Srbija će predsedavati Globalnim partnerstvom za veštačku inteligenciju Srbija je jedna od samo 29 članica organizacije kojom su do sada predsedavale Francuska, Kanada, Japan i Indija. Ovo je, pre svega, veliko priznanje za naše rezultate u oblasti veštačke inteligencije, ali i potvrda šta sve Srbija može! - napisala je ona na Iksu.
Preporučujemo
VUČIĆ U BAJINOJ BAŠTI Predsednik Srbije u poseti porodici Knežević: Ti si mi najvažniji na svetu danas
15. 03. 2026. u 15:10 >> 16:43
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (11)