JOVANOV: Dragan Đilas je najobičniji lažov koji koristi gebelsovske metode
ČLAN Predsedništva Srpske napredne stranke, Milenko Jovanov, izjavio je da je Dragan Đilas najobičniji lažov, koji se nada da će gebelsovskim metodama - neprestanim ponavljanjem jedne iste laži, proizvesti efekat da neko u tu laž poveruje.

Foto Tanjug
- Kako Đilas gebelsovske metode primenjuje u praksi? Prvo njemu bliska ekipa "novinara istraživača", inače poznata po objavljivanju lažnih vesti, nešto objavi. Sakriju, pritom, sve činjenice koje se ne uklapaju u sliku koje žele da naprave u javnosti. Zatim Đilas i njegova opozicija na to reaguju i targetiraju predsednika Vučića, a onda se gomila Đilasovih novinara, analitičara i drugih njegovih nadničara pojavljuje po njihovim televizijama i ponavlja istu priču. I tako u krug. Bez ijednog jedinog dokaza! - kaže Jovanov.
On navodi da je, međutim, jasno, da naš narod odlično zna da su isti ovi lažovi sa jednakom dozom samouverenosti tvrdili da kokoške gaje marihuanu na vojnom dobru u Moroviću
- Zna narod da iste ove spodobe na isti način lažu i o Srbiji tražeći, ruku pod ruku sa Kurtijevim lobistima, sankcije i izolaciju za sopstvenu zemlju, da bi kaznili narod koji ih ne podržava.Zato im narod i ne veruje. Zato će i na svakim naredim izborima doživeti debakl. Osim ako ponovo junački ne pobegnu od izbora - zaključuje Jovanov.

MOLDAVIJA DONELA ODLUKU VEZANU ZA SRBIJU: Ograničili uvoz ove namirnice iz naše zemlje
VLADA Moldavije donela je odluku o privremenom ograničenju uvoza šećera iz Srbije, uz obrazloženje da na taj način želi da zaštiti domaću proizvodnju i stabilizuje tržište.
10. 10. 2025. u 13:22

RUSI OTKRILI ČIME SU SINOĆ GAĐALI UKRAJINU: "Odgovor na terorističke udare po civilnim objektima"
RUSKE oružane snage tokom noći izvele su masovni napad na energetske objekte koji napajaju vojno-industrijski kompleks Ukrajine, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
10. 10. 2025. u 14:48

"OTEĆE VAM DECU! Mirjana Bobić Mojsilović upozorila roditelje
"ZATO, roditelji, dok još nije kasno, zgrabite svoju decu i zabavite ih sami!"
09. 10. 2025. u 10:15
Komentari (17)