RAZGOVOR O PLANOVIMA ZA BUDUĆNOST, RUDARSTVU I MINERALIMA: Predsednik Vučić se sastao sa Šefčovičem u Briselu (FOTO)
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa Marošem Šefčovičem, potpredsednikom Evropske komisije za međuinstitucionalne odnose i strateško predviđanje u Briselu.

Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
- Odličan susret sa Marošem Šefčovičem i prilika da razmenimo mišljenja o trenutnoj održivosti energetskih sistema, doprinosu nuklearne energije, planovima za budućnost, rudarstvu, mineralima, kao i zajedničkim projektima između Srbije i EU.
Razgovarali smo i o usklađenosti Srbije sa EU u pogledu upravljanja sirovinama, razvoju novih tehnologija u oblasti energetike, a nadasve o izazovima očuvanja životne sredine i drugim pitanjima koja se nužno otvaraju u svim planovima vezanim za energetsku tranziciju - napisao je predsednik na svom zvaničnom Instagram nalogu.

NIJE NI KUPILA KARTU, NA PLAŽI JOJ PONUDILI BESPLATNU VOŽNjU: Novi detalji tragične smrti Novosađanke u Budvi
TINEJDžERKA je, kako kaže njen blizak prijatelj, bila devojka puna života, imala je mnogo planova za budućnost, a tek je imala 19 godina, i ceo život je bio pred njom, a sada je čitava njena porodica zavijena u crno.
30. 05. 2025. u 14:42

UKRAJINA IZVELA JEDAN OD NAJVEĆIH NAPADA NA RUSIJU: Aerodromi u Moskvi zatvoreni, uništena važna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je tokom noći izvela jedan od najvećih napada dronovima od početka rata, gađajući više ciljeva na teritoriji Rusije. Zbog napada su moskovski aerodromi bili primorani da privremeno obustave rad, što je izazvalo haos u vazdušnom saobraćaju.
28. 05. 2025. u 09:45

POSTOJI DRUGI SNIMAK Koji je uzrok ponašanja devojke stradale u Budvi? Psiholog objašnjava: "Ekstremni strah i fokus da se pobegne"
"ZA TEZU da je beg iz situacije opasne sa suženom svešću više goovri o tome da se radi o ekstremnogm strahu koji može da se protumači kao panika. Ako nije dolazila u takve situacije ne možemo znati da li je sklona tome ako ne zna da li ima napad panike."
30. 05. 2025. u 13:33 >> 13:33
Komentari (63)