"NASTAVLJAMO SNAŽENJE VOJSKE SRBIJE I NAŠE VOJNE INDUSTRIJE" Vučić: Saradnja sa Francuskom od neprocenjivog značaja
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić sastao se sa ministrom odbrane Republike Francuske Sebastijenom Lekornuom.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
- Dobar i sadržajan razgovor sa ministrom Lekornuom o saradnji našeg Ministarstva odbrane i @armees_gouv, naših namenskih industrija, razmeni iskustava i tehnologija kao i o nabavci najsavremenijeg oružja i oruđa u odbrambene svrhe. U vremenima velikih izazova činimo sve da sačuvamo svoju zemlju i zato nastavljamo ulaganje i snaženje Vojske Srbije i naše vojne industrije, a saradnja sa Francuskom u ovim oblastima je od neprocenjivog značaja - objavio je predsednik na svom Instagram nalogu.
Preporučujemo
"BUDUĆNOST KOJA SE SADA PIŠE" Makron objavio fotografiju sa Vučićem, pa poslao jasnu poruku na ćirilici (FOTO)
09. 04. 2024. u 00:46 >> 07:06
VUČIĆ ZAHVALIO MAKRONU: Uvek ste želeli i znali da čujete Srbiju (VIDEO)
08. 04. 2024. u 21:27
BAJATOVIĆ OTKRIO POTENCIJALNE KUPCE NIS-A: "Ruski kapital mora da bude anuliran"
DIREKTOR Srbijagasa Dušan Bajatović izjavio je večeras da prodaju NIS-a Rusima 2008. ne vidi kao loš poslovni potez, ali da ruski kapital u toj kompaniji mora da bude anuliran, jer NIS mora da nastavi da radi, a kao potencijalne kupce NIS-a vidi subjekte iz arapskih zemalja, ali ne isključuje ni evropske, ili američke kompanije.
18. 11. 2025. u 22:27
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
TAJ MALI ŽUT BIKINI: Teniserke zapalile net fotkama sa plaže
ARINA Sabalenka i Paula Badosa su u žiži.
18. 11. 2025. u 11:34
Komentari (0)