MONSTRUOZNI BRITANCI: Karadžića maltretiraju i oduzimaju mu jastuke, ne daju mu da priča na srpskom jeziku
PRVI predsednik Republike Srpske Radovan Karadžić kaznu služi u katastrofalnim uslovima, kaže sin generala Ratka Mladića Darko.
Foto: Printskrin
Kaže da Karadžić služi kaznu u zatvoru koji je kao srednjevekovni.
- On je stalno u samici, ne dozvoljavaju mu kontakt sa ostalim zatvorenicima. Pokušava da zakaže sastanke sa Upravom da se žali na to, onda posle dugo vremena dobije taj sastanak, a čuvari ga ne puste, pa ispadne da nije došao... Kažnjavaju ga tako što mu oduzimaju dušeke i jastuke. Mora sa porodicom da govori na engleskom jeziku, a kažnjavaju ga ako progovori na srpskom - kazao je Darko Mladić za Informer TV.
Darko Mladić je objasnio da je Haški tribunal ćorsokak međunarodnog prava.
Preporučujemo
RADOVAN UMIRE, MALTRETIRAJU GA: Karadžićeva ćerka otkriva istinu (VIDEO)
12. 04. 2024. u 14:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (4)