VUČIĆ OTKRIO PAKLENI PLAN PRIŠTINE: Evo zašto lažna država hoće u Savet Evrope, cilj je samo jedan
29. 04. 2024. u 18:17
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić obraća se narodu po povratku iz Njujorka.
Povezane vesti
"EU JE NA KOSOVU I METOHIJI DOŽIVELA FIJASKO" Nebenzja - Priština nekažnjeno pogoršava situaciju za Srbe
NAJVEĆE žarište nestabilnosti i dalje ostaje Kosovo i Metohija, Evropska unija je očigledno nesposobna i nevoljna da primora Prištinu da sprovede dogovorene sporazume kako bi se osigurala prava kosovskih Srba. Sve akcije Brisela se svode na povećavanje pritisaka na Srbiju.
15. 03. 2026. u 14:02
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
Najnovije iz rubrike
Đedović Handanović: Posle skoro tri decenije, Vlada Republike Srbije je obnovila rezervoare derivata nafte u Smederevu!
DUBRAVKA Đedović Handanović, ministarka rudarstva i energetike u Vladi Republike Srbije, oglasila se na društvenoj mreži Instagram povodom obnove rezervoara derivata nafte u Smederevu.
17. 04. 2026. u 19:06
Miliću, koji od tvojih krimosa ti je ovo javio? Šverceri cigareta, narko-dileri ili krijumčari alkohola...
DOKTOR Dragan Milić, blokaderski samoproklamovani niški lokal-patriota, po svoj prilici umislio je da je vidovid.
17. 04. 2026. u 18:41
Brnabić o skandalu ZLF-a i Evropske partije zelenih u Skupštini: Nigde na svetu ne mogu stranci da dođu u parlament i prete!
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić se obratila povodom skandala u režiji Zeleno-levog fronta i Evropske partije zelenih koji su održali pres konferenciju u holu Skupštine i pritom vređali i pretili Srbiji.
17. 04. 2026. u 18:20
Petković sa Harčenkom: O situaciji na KiM i teškom položaju srpskog naroda u pokrajini
DIREKTOR Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković sastao se danas sa ambasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan Harčenkom, sa kojim je razgovarao o političko bezbednosnoj situaciji na Kosovu i Metohiji i informisao ga o teškom položaju srpskog naroda u južnoj srpskoj pokrajini.
17. 04. 2026. u 17:06
Šešelj o Đokiću: Ništa drugo sem ostavke ne može da uradi
VLADAN Đokić je trebalo da podnese ostavku nakon tragedije na Filozofskom fakultetu, kaže zamenik predsednika SRS Aleksandar Šešelj.
17. 04. 2026. u 17:00
Komentari (0)