ŠAPIĆ: Svoja nacionalna uverenja promeniti neću makar nikad više ne bio na vlasti
02. 05. 2024. u 10:25
"KAŽU mi da se bavim nacionalnim temama koje nemaju veze sa građanima na lokalu. Kada kažem da Beograd treba da ima srpskog gradonačelnika koji neće da se snebiva da kaže da će voditi srpsku politiku, koji će raditi u interesu svog naroda i neće se toga stideti, ne znam kako to nema veze sa građanima".
Povezane vesti

GRADONAČELNIK ŠAPIĆ NA CEREMONIJI ISPRAĆAJA JAPANSKIH AUTOBUSA U ZASLUŽENU PENZIJU: Hvala Vladi Japana, danas sami obnavljamo vozni park
Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić prisustvovao je danas svečanoj ceremoniji ispraćaja u zasluženu penziju 93 autobusa koje je Vlada Japana donirala Srbiji 2003. godine. Na ovoj ceremoniji na Kalemegdanu izložen je žuti autobus koji je ukrašen radovima učenika pet beogradskih osnovnih škola koje su u periodu od 2002. do 2004. godine dobile donacije Vlade Japana.
29. 03. 2025. u 12:45
Najnovije iz rubrike

SEDNICA ZAKAZANA ZA 8. APRIL: Savet bezbednosti UN o šestomesečnom izveštaju Gutereša o radu Unmik-a
SEDNICA Saveta bezbednosti Ujedinjenih nacija na kojoj će biti razmatran novi šestomesečni Izveštaj generalnog sekretara UN Antonija Gutereša o radu Unmika, trebalo bi da bude održana 8. aprila, navodi se na sajtu UN.
01. 04. 2025. u 21:44

MINISTAR GAŠIĆ: Dosta je više maltretiranja građana Kruševca
POVODOM najavljenog okupljanja blokadera ispred zgrade Doma sindikata, kako bi zabranili ulazak i gostovanje u emisiji Televizije Kruševac ministra odbrane u tehničkoj vladi, Bratislavu Gašiću, na Trgu kosovskih junaka održan je Gradski odbor Srpske napredne stranke gde se okupilo preko 2000 članova stranke i građana Kruševca.
01. 04. 2025. u 21:34

BEZ TRUNKE STIDA I SRAMOTE: Blokaderi pokušali da blokiraju RTK u Kruševcu (FOTO)
BLOKADERI su pokušali da blokiraju RTK u Kruševcu.
01. 04. 2025. u 20:27

NJIH 180 TERORISALO CEO GRAD I CELU ZEMLJU: Maloletna lica zloupotrebljena od političkih partija blokirala auto-put u Beogradu (FOTO/VIDEO)
TERORISANjE građana cele Srbije nastavljeno je i danas, a blokada auto-puta u Beogradu trajala je puna četiri sata, od 15 do 19 časova.
01. 04. 2025. u 15:00 >> 19:28

"POKRET JE ZAJEDNIŠTVO I NADA ZA BUDUĆNOST": Brnabićeva o formiranju Pokreta za narod i državu
PREDSEDNICA Skupštine Ana Brnabić kazala je gostujući na TV Pink da će na zakazanom skupu simbolički poručiti dosta je bilo maltretiranja i blokada.
01. 04. 2025. u 19:26
Komentari (0)