"KO KOGA OVDE MALTRETIRA?" Vučić sa Malim krenuo ka gradilištu Ekspa, pa podelio šaljivi snimak (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić podelio je video-snimak na svom zvaničnom Instagram nalogu.

Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav
Kako se može videti na snimku, predsednik je odlučio da provoza ministra finansija Sinišu Malog. Oni su se uputili ka mestu gde se gradi kompleks Ekspa za 2027. godinu.
- Ko koga ovde maltretira procenite sami. Nastaviće se... - napisao je predsednik u opisu snimka.
Preporučujemo

O SITUACIJI NA KiM I EVROPSKOM PUTU: Predsednik Vučić razgovarao sa Šolcom (FOTO)
13. 05. 2024. u 09:48

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)