OO SNS NOVI BEOGRAD NAJOŠTRIJE OSUDIO PRETNJE VUČIĆU: Ekstemisti samo traže način da unesu nemire i pokušaju da destabilizuju Srbiju
OPŠRINSKI odbor SNS Novi Beograd najoštrije osuđuje pretnje upućene predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u trenutcima kada vodi najteže borbe za Srbiju i njen narod, a koje su usledile nakon pokušaja atentata na premijera Slovačke Roberta Fica.

FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ
- Ovo je samo još jedna u nizu jezivih pretnji upućenih predsedniku Vučiću, ovoga puta ciljano baš sada dok se bori protiv lažnih optužbi, pokušavajući da sačuva ugled Srbije za sadašnje i sve buduće generacije. Ekstremisti, krijući se na društvenim mrežama iza lažnih imena samo traže način da unesu nemire i pokušaju da destabilizuju Srbiju. Nije im mnogo vremena bilo potrebno da se odmah udruže svi oni koji rade protiv Srbije, u pozivanju na smrt predsednika Vučića - saopštili su oni.
Iz OO SNS Novi Beograd ističu da Vučića neće tako usporiti, ni zaplašiti, niti Srbiju ikada pobediti.
- Premijeru Slovačke želimo brz oporavak, a predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću pružamo punu podršku na njegovom putu za slobodarsku Srbiju - zaključili su oni.

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

GLUMICA I RANIJE IMALA PROBLEMA SA ZAKONOM? Burne reakcije Rusije na hapšenje Bikovićeve bivše, zahteva se STROGA kazna
LEPOTICA iz Sankt Peterburga, koja se proslavila dramom "Led", za oko nam je zapela zahvaljujući romansi sa partnerom iz pomenutog filma, popularnim srpskim glumcem koji je i u Rusiji izgradio zavidnu karijeru.
06. 09. 2025. u 11:32
Komentari (1)