ŠEŠELJ RAZOTKRIO SPAJIĆA: On je marioneta u rukama Zapada, srpske stranke da otkažu podršku vladi
PREDSEDNIK SRS dr Vojislav Šešelj izjavio je da je u Crnoj Gori pao Milo Đukanović, a na vlast su došli ljudi poput bivšeg predsednika te zemlje.

Foto: V. Danilov
Šešelj je rekao da su Milojko Spajić i Jakov Milatović možda i veći izdajnici od Mila.
- Pozivam srpske stranke da otkažu podršku vladi, pa da se ide na nove izbore ili da Spajić pravi koaliciju sa Milom Đukanovićem - rekao je Šešelj za Hepi TV.
Lider radikala je dodao da je Milojko Spajić marioneta u rukama Zapada.
(alo.rs)
Preporučujemo

ŠEŠELj OTKRIO KOJE ZEMLjE SU GA LIČNO RAZOČARALE: Sedam država zabilo nož u leđa Srbiji
25. 05. 2024. u 19:30

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)